SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 Kasım 2014 ATATÜRK´ün Ölümünün 76. Yılı....
10-17 Kasım 2014 ATATÜRK´ün ölümünün 76. yılı anma törenleri ve ATATÜRK haftası Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenk sunma töreni ile başladı.![10 Kasım 2014 ATATÜRK´ün Ölümünün 76. Yılı....](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_12135446_othli4ikalbimizdesin.jpg)
10-17 Kasım 2014 ATATÜRK´ün ölümünün 76. yılı anma törenleri ve ATATÜRK haftası Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenk sunma töreni ile başladı. Çelenk sunma ve saygı duruşunun ardından saat 09:30´da Şehit Besim Kazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen programla devam etti. Hafta boyunca okullarımızda anma törenleri evam edecektir.