SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü Ziyareti
10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM,Şube Müdürümüz Şevket SEZER ve Eğitim-Bir-Sen Havza Temsilcisi Numan KURT 10 Ocak 2019 Perşembe günü Havza 25 Mayıs Gazetesi sahibi Fahri ÇİFTÇİ´yi makamında ziyaret ederek Havza 25 Mayıs Gazetesi Çalışanlarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ettiler.![10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_01/11114735_IMG-20190111-WA0001.jpg)