2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler Kurulu Toplantısı...
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı 25/06/2015 Perşembe Günü Müdürlümüz Toplantı Salonunda Yapıldı.![2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler Kurulu Toplantısı...](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_25100305_dscn3237.jpg)
Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM´ın konuşması ile başlandı, 2014-2015 eğitim öğretim yılının genel olarak olumlu bir şekilde neticelendiğini belirten Uğur SAĞLAM okul müdürlerimizin geçtiğimiz yılı değerlendirmeleri için sözü okul müdürlerine verdi. Toplantının gündem maddeleri arasında 2014-2015eğitim öğretim yılının değerlendirlimesi, öğrencigenel başarı değerlendirilmesi, öğrenci davranış ve kişisel gelişimi, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler, akademik başarı, okul fiziki iyileştirlmeleri gibi konular ele alındı.