SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Program Mehmetçik Meydanı´ndaki Atatürk Anıtı´na İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ferhat Tök tarafından çelenk sunulmasıyla başlayan törende, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.Daha sonra Havza 25 Mayıs Spor Salonu´nda düzenlenen programa geçildi. Burada ki tören Kaymakam Alper Tanrısever, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Murat Özdemirve Havza Belediye Başkan Vekili Mahmut Gümüştekin´in öğrencilerin ve halkın bayramını kutlaması ile başladı. Şiirlerin okunduğu ve halk oyunları gösterilerinin sunulduğu törende, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_28160303_23nisan.jpg)