SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
25 Mayıs Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler
"Bir roman, bir hikaye, Bir şiir sen de oku, Sen de katıl bize, Bir hediye kitabı kazandır kütüphanemize." kampanyası çerçevesinde İlçemiz 25 Mayıs Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü öğretmen ve öğrencileri müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Şube Müdürümüz Yakup YÜKSEL öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederek başarılar diledi.![25 Mayıs Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_20134306_img_0598.jpg)