SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
25 MAYIS ANADOLU LİSESİ'NDEN BÜYÜK BAŞARI
Antrenör Murat Aktaş yönetiminde Samsun'da düzenlenen gençler serbest güreş il birinciliği müsabakalarında 65 kg da M. Mahir Gül, 70 kg. da il ikincisi, Fatih Yasin Kılınç il 3. sú olmuştur. Ayrıca il ikincisi olan sporcu öğrencimiz M. Mahir Gül ilimizi temsilen bölge final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır. Sporcu öğrencilerimizi, antrenörümüz ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Murat Aktaş'ı ve emeği geçen 25 Mayıs Anadolu Lisesi idarecilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.![25 MAYIS ANADOLU LİSESİ'NDEN BÜYÜK BAŞARI](/meb_iys_dosyalar/2023_03/14094153_ssss.jpg)