SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Babam Futbol Oynuyor” Projesi

Okullar Hayat Bulsun Projesi kapsamında öğrenci velilerinin okulla ve birbirleri ile olan ilişkilerini artırmak amacı ile İstiklal İlkokulunda “Babam Futbol Oynuyor” Projesi hayata geçirildi.
“Babam Futbol Oynuyor” Projesi

Havza ilçesinde Okullar Hayat Bulsun Projesi kapsamında öğrenci velilerinin okulla ve birbirleri ile olan ilişkilerini artırmak amacı ile İstiklal İlkokulunda "Babam Futbol Oynuyor" Projesi hayata geçirildi.

İstiklal İlkokulu 1. sınıf Öğretmeni Aydan Pehlivan tarafından hazırlanan proje kapsamında öğrenci velileri ve öğrenciler okul bahçesinde top oynadı, kendi aralarında futbol maçı yaptı.

Maçın başlangıç vuruşunu yapan Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam Okullar Hayat Bulsun Projesi kapsamında hazırlanan "Babam Futbol Oynuyor" Projesi´nin amaç bakımında çok önemli olduğunu belirterek, ,"Projeye emeği geçenleri kutluyorum. Öğrenci velilerimizin okullara gelmesi ve bizlere destek olması önemli." dedi. Projemiz yerel ve ulusal basın tararfından da büyük bir dikkatle izlendi.

 

Maç sonrası katılımcılara madalya verildi, proje kapsamında anket gerçekleştirildi.

 

Proje için lütfen linki tıklayın.

 

/meb_iys_dosyalar/2015_05/08111028_babamfutboloynuyorprojesi.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.