SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başımız Sağolsun
İlçemiz 25 Mayıs Ortaokulu Matematik Öğretmeni Ayhan ERKILIÇ bir yıl önce yakalandığı amansız hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 11 Eylül 2019 Çarşamba günü hayatını kaybetti.Merhum Ayhan ERKILIÇ'ın cenazesi 12 Eylül 2019 Perşembe günü öğle namazını müteakiben memleketi Kırşehir İl Merkezinde toprağa verilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet,kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.![Başımız Sağolsun](/meb_iys_dosyalar/2019_09/11204227_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.jpg)