SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilek Güreşi Müsabakaları
Samsun'da yapılan Bilek Güreşi Müsabakalarında göstermiş oldukları başarılardan dolayı Yılmaz Sezgin Tulum; Kadir Kılıç, Müzeyyen Korkmaz, Dilek Sakallı, Hayrunnisa Şenkal, Umutvehbi Albayrak, Murathan Ergin, Melih Kaya, Süleyman Yöndem'i kutluyor sporcularımızın yetişmesinde ve bu başarıda büyük emeği olan Beden Eğitimi öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Uğur SAĞLAM![Bilek Güreşi Müsabakaları](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01091520_WhatsApp_Image_2021-11-30_at_19.55.48.jpg)