SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çanakkale Ruhu Seher Vakti Doğar
Çanakkale Zaferi´nin 101. yılı kutlamaları kapsamında 18 Mart 2016 Cuma günü "Çanakkale Ruhu Seher Vakti Doğar" projesi uygulanacaktır. Program 18 Mart 2016 Cuma günü sabah ezanı ile başlayacak ve günün anlam ve önemini belirten konuşma, şehitlerimize ithafen Hatim Duası, kırık buğday çorbası ikramı ile devam edecektir. Programa Havza İlçesi olarak tüm halkın katılımını bekler, Çanakkale Zaferi´nin 101. yılına yaraşır şekilde hep birlikte 18 Mart 1915 yılı Çanakkale Zaferini kutlamayı diliyoruz.![Çanakkale Ruhu Seher Vakti Doğar](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_17102910_anakkale22son.jpg)