SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAVZA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI
Antrenör Mehmet Şencan yönetiminde Samsun'da düzenlenen gençler A kategorisi il musabakalarinda 60 kg da Mehmet Akbulat il 2. olmuştur. İlimizi temsilen bölge final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır. Sporcu öğrencimizi, antrenörümüz Mehmet Şencan'ı, Beden Eğitimi öğretmeni Cem Taylan Evren'i ve emeği geçen Anadolu İmam Hatip lisesi idarecilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.![HAVZA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI](/meb_iys_dosyalar/2023_03/14093755_s.jpg)