SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN´in İlçemizi ziyareti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN Müdür Yardımcıları Hasan YETİK ve Erdal AKSOY ile birlikte 28 Ekim 2014 tarihinde ilçemizde yapımı biten İmam Hatip Lisesi Pansiyonu ve Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN´in İlçemizi ziyareti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aytekin GİRGİN Müdür Yardımcıları Hasan YETİK ve Erdal AKSOY ile birlikte 28 Ekim 2014 tarihinde ilçemizde yapımı biten İmam Hatip Lisesi Pansiyonu ve Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret ettiler. İmam Hatip Ortaokulu ve Muzaffer Tahmaz Eğitim ve İş Okulunuda ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Ziyarete Kaymakamımız Alper TANRISEVER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM ve Şube Müdürü Nurullah FIRAT eşlik ettiler.

 

İl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürü İl Milli Eğitim Müdürüİl Milli Eğitim Müdürü

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.