SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini 22 Ocak Cuma günü tamamladık. Hep birlikte karne sevincini yaşıyoruz.
2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemi 22 Ocak 2016 Cuma günü itibari ile tamamlandı. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM, Şube Müdürlerimiz Yakup YÜKSEL ve Ferhat TÖK ile birlikte öğrencilerin karne sevincini birlikte paylaştılar. Müdürümüz Uğur SAĞLAM İdarecilere, öğretmenlere ve öğrencilere ayrı ayrı teşekkür ederek iyi tatiller diledi.![2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini 22 Ocak Cuma günü tamamladık. Hep birlikte karne sevincini yaşıyoruz.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_29110103_dscf5057.jpg)