SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakam Cengiz NAYMAN İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzde
12.04.2017 Çarşamba günü İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonu´nda İlçe Kaymakamımız Cengiz NAYMAN´ın katılımı ile kahvaltı düzenlendi. Düzenlenen kahvaltıda kaymakamımız müdürlüğümüz personeline yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Sohbet ve tanışma şeklinde geçen kahvaltı organizasyonundan kaymakamımız başta olmak üzere herkes memnun kaldı.![Kaymakam Cengiz NAYMAN İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzde](/meb_iys_dosyalar/2017_04/14114530_IMG_4180.jpg)