SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zeka Oyunları Yarışması
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ün Samsun´a ve Havza´ya gelişinin 100.yılı nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 100.Yıl Etkinlikleri kapsamında planlanan etkinliklerden olan Zeka Oyunları Yarışması 15-18 Nisan 2019 tarihleri arasında ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerimizin katılımıyla İlçemiz Makbule Yusuf Ölçer YBO´da icra edilecektir.![Zeka Oyunları Yarışması](/www/images/mansetresim.png)