SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAMSUN OKUMA VAKTİ 4 YAŞINDA

#Samsunokumavakti 4 Yaşında.
SAMSUN OKUMA VAKTİ 4 YAŞINDA

#Samsunokumavakti 4 Yaşında.

İlkelerin şehri Samsunda İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde başlatılan #Samsunokumavakti projesi 4 yaşında.

Okuyan, sorgulayan, düşünen, bilgi dolu bireyler yetiştirmek amacıyla başlattığımız projemiz, pandemi sürecinde daha da ivme kazanarak kitap dostu bireyler oluşmasında ilimize katkı sunmuştur. 2020-2021 eğitim öğretim yılında #samsunhikayesiniyaziyor etiketi ile yoluna devam eden projenin bu yılki etkinlikleri 3 aşamada gerçekleşecek:

1.aşamada; 10 Şubat 2021 tarihi itibariyle  #okurlaryazarlariylabulusuyor etkinliği kapsamında yerel ve ulusal anlamda halkımıza mal olan yazarlarımız okurlarıyla zoom platformu üzerinden bir araya gelecek.

2.aşamada; saat 20.00'de başlaması alışkanlık haline gelen projede kitapseverlerimiz www.samsunokumavakti.com adresinde hikayelerini 3 platformda yazacaklar.

3.aşamada ise; Bakanlığımız tarafından uygun görülen güncel kitaplar öğretmenlerimiz tarafından seslendirilecek ve www.samsunokumavakti.com adresinde sesli olarak okurlarıyla buluşacaktır.

 

  

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.