SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM´ın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı.
Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM; "Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla kıyaslanmayacak kadar saygın, sınırları, okul ve sınıf duvarları ile tarif edilemeyecek kadar ağır sorumluluk isteyen; sevgi ve fedakarlık üzerine kurulu, özel ve kutsal bir meslektir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Bu düşüncelerle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygıyla, rahmetle anıyor ve tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü´nü kutluyorum.´´ dedi.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM´ın 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı.](/www/images/mansetresim.png)