SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Oğuz ERTUĞ'un 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Oğuz ERTUĞ'un 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı


2023-2024 eğitim öğretim yılı, 14 Haziran 2024 tarihi itibarıyla sona ererken kıymetli öğrencilerimiz bütün bir yılın emeğinin karşılığını ortaya koyan karnelerini alıyorlar. Karne heyecanını hep birlikte paylaşıyor, bir eğitim öğretim yılını daha başarılı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgili Öğrenciler,

Yarınlarımıza şekil verecek, köklü kültürümüzü geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. Biliyoruz ki her gün yeni şeyler öğrenmeyi dert edinen, her daim hedeflerine bir yenisini ekleyen yarınımızın ümidi sizler, bu ülkenin birer yıldızı olup parlayacak ve Türkiye Yüzyılını inşa edeceksiniz. 

Yaklaşık dokuz aylık yoğun bir ders çalışma temposundan sonra sizler için yaz tatili dönemi başlıyor. Bu süreçte keyifli vakit geçirmenizi, hobilerinize zaman ayırmanızı ve sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmenizi temenni ediyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde en büyük pay hiç şüphesiz ki sizlerindir. Yeni nesil, sizlerin rehberliğinde yarınlarımızı aydınlatacaktır. Bir sonraki eğitim öğretim yılında da öğrencilerimize kaliteli bir eğitim vermek için sizlerle birlikte var gücümüzle azim ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımızın yetişmesinde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve eğitime vermiş olduğunuz destekler için hepinize teşekkür ediyorum. Çocuklarınızın başarılarının sadece karnelerinden ibaret olmadığını hatırlatıyor; onların milli ve manevi değerlerle donanmış, erdemli ve güçlü bireyler olarak yetişmelerinin başarıyı ve mutluluğu getireceğini bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 - 2024 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerimizi, fedakâr ailelerini, değerli okul müdürlerimiz ile öğretmenlerimizi ve eğitime gönül veren tüm paydaşlarımızı tebrik ediyor mutlu, huzurlu ve keyifli tatiller diliyorum.

 

 

 

Mehmet Oğuz ERTUĞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.