SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM´ın Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM´ın Sene Sonu Mesajı

 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılını tamamladığımız bugün, tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum.

     Her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu sene de bütün okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve anne-babaların, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösterdikleri şüphesizdir.

     Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz;

     Bütün senenin yorgunluğunu atacağınız tatil döneminde dinlenmek en büyük hakkınızdır. Fakat unutmayın ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Tatilinizi en güzel geçirmenin yolu kitap okumaktır. Velilerimiz öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı edindirmenin yollarını aramalıdır. Bu bilinçle hareket ederek gelecek seneye daha enerjik başlamanızı umuyorum.

     Saygıdeğer Veliler;

     Çocuklarımızın iyi bir eğitim alarak, toplumun kültürlü, saygın ve yararlı bireylerine dönüşmesi amacıyla her türlü olanağı seferber eden ve her türlü çabayı gösteren değerli velilerimize teşekkür eder, çocuklarımızın iyi bir tatil dönemi geçirmesini temenni ederim.

     Değerli Yöneticilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz;

     Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla göstermiş olduğunuz çabadan, gerek akademik başarı, gerek ahlaki gelişimleri için açtığınız destekleme ve yetiştirme kursları, her türlü sosyal faaliyetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin, sizlerin destekleri ile yalnız kalmayacaklarına inanıyor, sizlerle bu meşakkatli görevde daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten mutluluk duyduğumu belirtmek istiyor ve sizlere en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum.

 

                                                                                                                       

                                                                                                                                 Uğur SAĞLAM

                                                                                                                     Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 Yayın: 08.06.2018 - Güncelleme: 08.06.2018 - 13:35 - Görüntülenme: 721 - İlgili Birim : Özel Büro

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.