SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Birleştirilmiş İlkokul Müdür Yetkili Öğretmenler Toplantısı.
30/11/2015 Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda ilçemiz birleştirilmiş ilkokulları müdür yetkili öğretmenleri ile toplantı düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Uğur SAĞLAM başkanlığında yapılan toplantıda birleştirilmiş ilkokulların sorunları ele alındı. Katılan öğretmen arkadaşlardan okullarda yapılan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Uğur SAĞLAM okullarda karşılaşılan sorunlar hakkında da bilgilendirildi.![İlçemiz Birleştirilmiş İlkokul Müdür Yetkili Öğretmenler Toplantısı.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_01151111_img20151201wa0001.jpg)