SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakam Metin YILMAZ´dan Okullarımızda İnceleme
Kaymakam Metin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM 11 Mart 2019 Pazartesi günü İlçemiz Bekdiğin Ortaokulu´nu ziyaret ederek Okul Müdürü Halil YÜCEL´den okul ve okulun sorunları hakkında bilgi aldılar,öğretmenlerle toplantı yaparak öğrencilerimizin en üst düzeyde yetiştirilebilmeleri için tüm imkanların seferber edilmesi gerektiğini belirttiler.![Kaymakam Metin YILMAZ´dan Okullarımızda İnceleme](/meb_iys_dosyalar/2019_03/13100559_IMG-20190311-WA0006.jpg)
Havza Kaymakamı Metin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM 11 Mart 2019 Pazartesi günü İlçemiz Bekdiğin Ortaokulu´nu ziyaret ederek öğretmenlerele toplantı düzenlediler ve öğrencilerimizin çağın gereklerine uygun bir şekilde yetişmeleri için tüm imkanların seferber edilmesini istediler.