SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ladik Yemek Fabrikası Denetlemesi
İlçemiz taşımalı eğitim yapılan okullara yemek veren Ladik Yemek Fabrikası denetimi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM ve Şube Müdürü Ferhat TÖK ilçemiz okullarına yemek veren firmaya ait yemek üretim tesisini gezdi. Tesiste incelemelerde bulunan Uğur SAĞLAM ve Ferhat TÖK yaplan işlerle ilgili bilgi aldı, gerekli denetim ve kontrolleri yapıldı.![Ladik Yemek Fabrikası Denetlemesi](/meb_iys_dosyalar/2017_11/14150322_9.jpg)