SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liseler Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi
25.04.2017 Salı günü saat 14.00 itibari ile İlçemiz Şehit Faruk Kara Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda Liseler Arası Bilgi Yarışması düzenlendi. İlçemizde bulunan 8 liseden 7 lisenin yarıştığı yarışmada Havza Fen Lisesi 15. sorunun sonunda 130 puan toplayarak yarışmayı birinci olarak bitirdi. 120 puan ile Şehit Besim Kazar Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi 1. yi takip ederken Havza Anadolu İmam Hatip Lisesi, 25 Mayıs Anadolu Lisesi ve Şehit Osman Ünal Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi 100 puan alarak 3. lüğü paylaştılar. Yarışmaya katılan bütün okullarımızın idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eder, Samsun genelinde yapılacak olan yarışmada İlçemizi temsil edecek olan Havza Fen Lisesine başarılar dileriz.![Liseler Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2017_04/26101802_liseler_bilgi_yarYYmasY.jpg)