SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Maarif Projesi Kapsamında Grup Toplantısı Gerçekleştirildi
13.12.2016 Pazartesi günü saat 10.00´da İlçemiz Şehit Osman Ünal Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü´nde Maarif Hareketi Projesi kapsamında proje içerisindeki okulların grup toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı İlçe Millî Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin ELMAS, İlçe MEM personeli Gülten KARAGÜZELile birlikte 75. Yıl Ortaokulu Müdürü Ahmet Oktay KOÇAK, Gidirli Ortaokulu Müdürü Orhan TAN, Ilıca Ortaokulu Müdürü Fikret YAVUZ, Havza Anaokulu Müdür Nuray KAHRAMAN ve Şehit Osman Ünal MTAL Müdürü Nurcan YÜCEL katıldı.![Maarif Projesi Kapsamında Grup Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_14094024_img_3086.jpg)