SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Makbule Yusuf Ölçer YBO TÜBİTAK Bilim Fuarı
Makbule Yusuf Ölçer Yatılı Bölge Ortaokul´unda sene sonu programları kapsamında sergi düzenlendi. Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Okul Müdürleri ve davetlilerin katıldığı sergide okul öğretmenleri Şevket Terzi ve Hüseyin Kaygusuz öğreniminde okul öğrencileri tarafından yıl içerisinde hazırlanan teknoloji tasarım ve görsel sanatlar alanlarında yapılan çalışmalar sergilendi![Makbule Yusuf Ölçer YBO TÜBİTAK Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/28104759_makbule-yusuf-olcerd-34305fd1749378605b85.jpg)