SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Şiirlerini Güzel Yorumlama Yarışması Sonuçlandı...

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı çerçevesinde düzenlenen Mehmet Akif şiirlerini güzel yorumlama yarışması Kaymakamımız Sayın Alper TANRISEVER´in katılımlarıyla Şehit faruk Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda yapılmıştır.
Mehmet Akif Şiirlerini Güzel Yorumlama Yarışması Sonuçlandı...

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı çerçevesinde düzenlenen Mehmet Akif şiirlerini güzel yorumlama yarışması Kaymakamımız Sayın Alper TANRISEVER´in katılımlarıyla Şehit faruk Kara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda yapılmıştır. Yrışmaya ilçemiz ortaöğretim okul öğrencileri katılmıştır. Şube Müdürümüz Yakup YÜKSEL başkanlığındaki yarışma jürimizin şeçtiği ilk üç aşağıdaki gibi oluşmuştur.

 

1- Havza Anadolu İmam Hatip Lisesi              Sümeyye Nur Hilal SAĞLAM

2- Şehit Osman Ünal M.T.A.L.                      Merve Nur YILMAZ

3- Şehit Besim Kazar M.T.A.L.                      Betül ÇÖPÇÜ

 

Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizin ödüllerini Kaymakamımız Sayın Alper TANRISEVER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Uğur SAĞLAM ve Şube Müdürmüz Sayın Yakup YÜKSEL taktim etmişlerdir, ayrıca katılan tüm yarışmacılara katılım belgeleri verilmiştir.

 

 

 

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.