SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NİĞDE'DE 25 MAYIS ANADOLU LİSESİ RÜZGARI ESTİ
Niğde ilinde düzenlenen Genç Kızlar Okullararası Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasına 25 Mayıs Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmenimiz Murat Aktaş antrenörlüğünde katılan öğrencilerimizden Nurdane SÖKER 60 kg'da Türkiye Üçüncüsü Dilek SAKALLI 50 kg'da Türkiye Dördüncüsü olarak büyük bir başarı elde ettiler. Elde ettikleri bu başarı ile ilçemizi ve tüm eğitim camiamızı sevindiren öğrencilerimizi ve öğretmenimiz Murat Aktaş'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.![NİĞDE'DE 25 MAYIS ANADOLU LİSESİ RÜZGARI ESTİ](/meb_iys_dosyalar/2023_04/10111445_ADSA.jpg)