SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Oku, Anla, Yaşa Projesi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen oku, anla, yaşa projesi kapsamında 17 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 10:00´da anaokulu, ilkokul ve ortaokullarda "kitap okuma etkinliği" düzenlendi. Etkinliğin bir adımıda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ziyaretimize gelen bir grup öğrencimiz ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur SAĞLAM ve Şube Müdürü Ferhat TÖK´ün katılımları ile kitap okuma etkinliği yapıldı.![Oku, Anla, Yaşa Projesi](/meb_iys_dosyalar/2018_01/18140340_20180117_104131.jpg)