SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Havza 1. Kitap Okuma Günleri" Açılışı Yapıldı
22.05.2017 Pazartesi günü Havza Belediyesi Kültür Merkezi´nde Belediye Başkanı Murat İKİZ, İlçe Millî Eğitmi Müdürü Uğur SAĞLAM, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü HÜsamettin ELMAS, birçok eğitimci, öğretmenin ve öğrencinin katılımıyla "Havza 1. Kitap Okuma Günleri" açılışı yapıldı. Açılış yapılmadan önce kendisi de ayrıcı sınıf öğretmeni olan Nihat GÖKMEN, öğrencilere kitap okumanın faydaları ile ilgili küçük bir söyleşi gerçekleştirdi. Açılış kurdelesini Belediye Başkanı Murat İKİZ ve Millî Eğitim Müdürü Uğur SAĞLAM birlikte kestiler. Yazarlar öğrencilere kitaplarını tanıtıp sorularını cevap vererek öğrencilerin aldıkları kitapları imzaladılar.!["Havza 1. Kitap Okuma Günleri" Açılışı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/28103321_havza-1-cocuk-kitapl-6aedbb84906c98bf4da0.jpg)