SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TATİL ATÖLYEM
![TATİL ATÖLYEM](/meb_iys_dosyalar/2021_01/23221718_atoly4444.jpg)
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 2020-2021 eğitim öğretim dönemi şubat tatilinde öğrencilerimiz için birbirinden güzel atölye çalışmaları hazırlanmıştır. İki hafta boyunca sürecek atölyelerde her gün bir eğitim çocuklarımız için düzenlenecektir. Eğitimlere katılım ve detaylı bilgi " samsunakademi.meb.gov.tr " de.Tüm öğrencilerimizin katılımlarını bekliyoruz...