SAMSUN
HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Bilgilendirme Toplantısı...
2015-2016 eğitim öğretim yılı TEOG I.Sınavında görev alacak olan müdür ve öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz UĞUR SAĞLAM ve Şube Müdürümüz Yakup YÜKSEL tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı. 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan TEOG sınavlarında görevli öğretmen arkadaşlarımızın uyması gereken kurallar ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.![TEOG Bilgilendirme Toplantısı...](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_24164757_20151124_153819.jpg)