SAMSUN HAVZA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmenlik Başvuru ve Yerleştirme Duyurusu

İlçemiz merkez ve köy okullarında öğretmen ihtiyacı bulunan eğitim kurumlarında MEB Öğretmen ve Yöneticilerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9 uncu maddesi gereğince branş ve sınıf öğretmenliği alanlarında ders ücreti karşılığı görevlendirme yapılacaktır. 
Ücretli Öğretmenlik Başvuru ve Yerleştirme Duyurusu

Başvuru süresi; 15 Ağustos 2014 tarihinde başlayıp, 2014-2015 eğitim öğretim yılı süresince devam edecektir.

 

a) Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Karar.

b) Talim ve Terbiye Kurulunun 80 No´lu Kararı.

c) Milli Eğitim Bakanlığı Norm Kadro Yönetmeliği.

 

İlçemiz merkez ve köy okullarında öğretmen ihtiyacı bulunan eğitim kurumlarında MEB Öğretmen ve Yöneticilerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Kararın 9 unucu maddesi gereğince branş ve sınıf öğretmenliği alanlarında ders ücreti karşılığı görevlendirme yapılacaktır.

 

Başvuru süresi; 15 Ağustos 2014 tarihinde başlayıp, 2014-2015 eğitim öğretim yılı süresince devam edecektir. Ancak eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte oluşacak ihtiyaçları zaman kaybetmeden karşılaya bilmek amacıyla, 05 Eylül 2014 mesai bitimine kadar yapılacak başvurular, birinci sıralamada yerleştirilecektir. Birinci yerleştirme yapıldıktan sonra ihtiyaç olan branşlara yerleştirme tüm başvurular arasından yapılacaktır.

 

Başvurular Müdürlüğümüz "İnsan Kaynakları" bölümünden alınacak olan başvuru formları ile bizzat yapılacaktır.

 

İlgililere duyrulur.

25 Mayıs Mahallesi Recep Kocatepe Sokak No5 Havza/SAMSUN - 0 362 714 11 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.